Tyto cestovatelské stránky nejsou podporovány žádnou cestovní kanceláří. Jejich tvůrcem je níže podepsaný, člověk, který se rád nezávisle toulá v blízkém i dalekém světě nebo jen vyrazí na víkendový výlet po krajích českých a moravských.

Cestomila představuje nejen hezké články, ale také profily jednotlivých zemí světa, nabízí spoustu informací, map a internetových adres daných zemí, které vám při plánování cest a výletů pomohou. Žádá si to jen znalost angličtiny, protože většina webových adres je v anglickém jazyce. Přímo z Cestomily se tak můžete propojit na stovky webových stránek, které byste jinak museli na internetu sami vyhledávat, a na nichž lze získat informace, jak se v zemi pohybovat, co tam vidět atd. Zkušené snad Cestomila pobaví, méně zkušeným snad dá nějakou tu radu. Nelze si nevšimnout důrazu na literaturu v textech. Věřím, že je to jeden ze způsobů, jak poznat zemi a její kulturu. Mimochodem, možná jste některé z textů již někde četli, vycházely v několika časopisech i novinách, např. Lidé a Země, Magazín IN Hospodářských novin, Lidové noviny atd.

Pokud byste rádi nějakou fotografii či text ze stránek Cestomily využili pro nekomerční účely, kontaktujte mě. Máte-li zájem o reklamu, kontaktujte mě. Pokud byste měli zájem o napsání nějakého textu či článku, platí totéž – kontaktujte mě. Jestliže potřebujete poradit s přípravou cesty, kontaktujte mě. A nebojte se nabídnout Váš článek a Vaše zkušenosti.

Petr Nejedlý petr.nejedly@cestomila.cz

Potřebujete napsat článek?
Máte zájem o reklamu?
Chcete nám nabídnout váš článek?
Kontaktujte nás.